Zortrax M200 Plus 3D printeri


zortrax_sakums1
zortrax_sakums2
zortrax_sakums3
Professional 3D printers

 

ZORTRAX M200 Pluspoga-pasutit
Cena bez PVN: 1980 eur

Cenā iekļauts:

 • piegāde Latvijas (Baltijas valstu) teritorijā
 • 1 printējamā diega rullis
 • instrumentu komplekts
 • programmatūra
 • printera uzstādīšana*
 • klātienes apmācība printera izmantošanai*

*Rīgā un Rīgas rajonā bezmaksas, ārpus Rīgas rajona – par papildus maksu.


3D PRINTERI ZORTRAX

Zortrax M200 Plus ir ideāls 3D printeris dizaineriem un inženieriem. Tas ir viens no visattīstītākajiem 3D printeriem tirgū. Aprīkots ar kalibrēšanas sistēmu, kas nodrošina precīzu platformas līmeni katru printēšanas reizi. Pateicoties Z-Suite programmatūrai, Zortrax M200 Plus ir saderīgs ar visām operētājsistēmām un 3D modelēšanas programmatūrām. Divkārtu printēšanas virsma nodrošina labu saķeri ar plastmasu, tai pat laikā iespēja to izņemt no printera lieliski noder gadījumos, kad tiek printēti lieli objekti. WiFi, iebūvētā kamera un materiāla detektors nodrošina ērtu un modernu 3D printera lietošanu.

 

Zortrax V3 ekstrūderis ļauj printēt materiālus ar temperatūru līdz 290°C. Īpašs siltuma pārneses mehānisms nodrošina vieglu printēšanu ar dažāda tipa materiāliem. Viena no stabilākajām x un y ass sistēmām pasaulē. Katra ass sastāv no diviem gludajiem stieņiem, turpretī lielākajā daļā komerciālo printeru tiek izmantots tikai viens gludais stienis. Konstrukcijas rezultātā tiek uzlabota printera stabilitāte un kvalitāte. Printējamā objekta dzesēšana no abām pusēm nodrošina lielisku virsmas kvalitāti.  
Sk. Zortrax M200 Plus 3D printera tehnisko specifikāciju.

 

ZORTRAX M200 PRINTĒŠANAS MATERIĀLI

poga-pasutit
 
 
 

3D printeri, z-ultratZ-ULTRAT

Viens no populārākajiem Zortrax materiāliem. Diezgan ciets un izturīgs materiāls ar lielu krāsu klāstu, virsma izskatās pusmatēta. Perfekts prototipiem un mehāniskām detaļām. Kopā ar Zortrax M200 iespējams iegūt dzīvīgus prototipus un gala patēriņa produktu ar lielisku izskatu.

 
 
 

3d printeri, Z- ABSZ-ABS

Klasisks materiāls 3D printēšanas industrijā. Tiek uzskatīts par universālu materiālu tā plašā pielietojuma dēļ. Perfekti der detaļām, kas paredzētas testēšanai funkcionāliem prototipiem un konceptiem ar nelielu vai vidēju gabarītizmēru. Piedāvājam tikai melnā un baltā krāsā.

 
 
 

Z-PLA Pro

Z-PLA Pro

Šim materiālam gandrīz nepiemīt vērpe, kas padara šo materiālu par labāko izvēli, lai printētu lielas detaļas, maketus. Z-PLA Pro ir mehāniski ļoti izturīga biodegradabla plastmasa, kas derēs kā korpusa detaļām un arhitektūras modeļiem, tā grūti salaužamām mehāniskām detaļām.

 
 
 

z-ASA Pro

Z-ASA Pro

Plastmasa ar izturību pret UV gaismu, mitrumu un dažādām ķīmiskām vielām, kā arī tai piemīt maza vērpe printēšanas laikā. Ideāli derēs funkcionālām detaļām, kas tiks izmantotas ārā vai nelabvēlīgos apstākļos.

 
 
 

z-hips

Z-HIPS

Materiāls ar vizuāli pievilcīgu matētu virsmu, kas apslēpj mazus virsmas defektus. Labs materiāls līmēšanai, krāsošanai, slīpēšanai un pulēšanai. Z-HIPS ir lielisks materiāls vizuāliem modeļiem bez nepieciešamības pretoties UV staru iedarbībai.

 
 
 

z-petg

Z-PETG

Materiālam piemīt augsta izturība pret sāļiem, skābēm un sārmiem. Lieliski piemērots, lai printētu mehāniskas detaļas, kam paredzama saskare ar ķīmiskām vielām. Z-PETG ir fizikāli izturīgs, lielisks materiāls detaļām, kas atradīsies nestandarta apstākļos un ir vajadzīga papildus izturība.

 
 
 

3d printeri, Z-GlassZ-GLASS

Zortrax izstrādāts spēcīgs materiāls puscaurspīdīgu detaļu printēšanai. Z-Glass ir termoplastmasa, kas sastāv no kopoliestera stikla šķiedru maisījuma. Paredzēts, lai izturētu augstu stiepes slodzi un augstu temperatūru, kā arī piedāvā lielu nodilumizturību (izturīgs pret sāļu, skābju un sārmu iedarbību).

 
 
 

z-esdZ-ESD

Šis materiāls ir speciāli paredzēts, lai izturētu statisko izlādi, kas padara šo materiālu par vienīgo izvēli, izmantojot kopā ar jūtīgu elektroniku, papildus tam materiālam piemīt zems vērpes koeficients, kā arī izturība pret sāļiem un sārmiem.

 
 
 
 

3d printeri, Z- PCABSZ-PCABS

Z-PCABS materiāla galvenā priekšrocība – izturība pret augstām un zemām temperatūrām. Šis materiāls ir ABS plastmasas sajaukums ar polikarbonātu, kas raksturojas ar lielisku izturību, padarot to par labu izvēli funkcionālu detaļu printēšanai.


Detalizēts materiālu salīdzinājums atrodams šeit.


 
 

Z-Suite iespējas:

z suite

 • Atbalsta .stl, .obj, .dxf, .3mf formātu
 • Modeļa sagatavošana pirms printēšanas
 • Modeļa parametru un pozīcijas maiņa
 • Modeļa sadalīšana vairākās daļās
 • Ātrās un lēnās printēšanas režīms
 • Vairāku modeļu izvietošana uz plaknes vienlaicīgai to printēšanai
 • Ražotāja izveidoti profili orģinālajiem printēšanas materiāliem
 • Printēšanas iestatījumu izvēle un modifikācija: pildījuma blīvums, printēšanas ātrums, palīgstruktūru veidošana u.c.
 • Modeļa eksportēšana uz Zortrax printeri ar USB, WiFi, RJ45
 • Programmatūras atbalsts un atjauninājumi regulāri pieejami ražotāja mājaslapā.

 

Z-suite iepazīšanās video

3d printēšana


3d modeļi