KAS IR 3D PRINTĒŠANA?

   3D printēšana ir 3D datormodeļu pārvēršana reālos objektos ar jaunākām 3d printēšanas tehnoloģijām. Aizsākumi meklējami 20. gs. beigās – viss sākās ar plastmasām, tomēr pamazām tehnoloģijas izmantošana izplatījās pat uz kulināriju, bioloģisko audu, māju un metāla izstrādājumu printēšanu. 3d printēšanu izmanto individuālajā un mazu sēriju ražošanā. Process ir relatīvi lēns, tomēr precīzs un ļauj izgatavot arī tādas detaļas, kuras nav iespējams izgatavot ar klasiskajām metodēm. Daudzos gadījumos 3d printēšana ir vienīgais veids kā iegūt vēlamo detaļu, objektu, sākot ar nejauši pazaudētu plastmasas nieciņu, bez kura nevar funkcionēt jūsu iemīļotais mūzikas pleijeris, zobupastas izspiedēja gadžetu, un beidzot ar inženiera veidotu nanorobota prototipu!

 KĀ PRINTĒJAM MĒS?

   Īsumā – plastmasa tiek kausēta un caur smalku uzgali padota uz printējamās virsmas pa slānim, kura  biezums atkarīgs no iestatītās izšķirtspējas. Mēs izmantojam FFT tehnoloģiju un piedāvājam 0.39, 0.29, 0.19, 0.14 un 0.09 mm izšķirtspēju jeb slāņa biezumu. Piedāvājam izvēlēties Z-ABS, Z-ULTRAT, Z-HIPS, Z-GLASS, Z-PETG plastmasu un objekta krāsu. Lai izprintētu kādu objektu, ir nepieciešams 3d datormodelis, printeris, izejmateriāli, zināšanas un protams, ideja! Izmantojot mūsu pakalpojumus, jums būs nepieciešama tikai ideja – viss ir tik vienkārši! Smelties idejas var mūsu Galerijā vai tādos interneta resursos kā: Thingiverse,GrabCad,Pinshare,Zortrax Library. Printe3d.lv vienmēr gatavs jauniem izaicinājumiem!

3D printēšanas pakalpojumi ir pieejami ikvienam!

LAI IZPRINTĒTU 3D MODELI:

1. Izmanto daudzfunkcionālu sadaļu Darbnīca ar printēšanas parametru iestatīšanu. Cenas skaties šeit.
2. Izmanto kontakta formu lapas lejasdaļā, brīvi aprakstot: ko vēlies izprintēt, vai nepieciešams modelēšanas pakalpojums utt.? Kā arī vari rakstīt savas rekomendācijas, novēlējumus vai uzdot jebkuru jautājumu.


Kods: captcha
3d modeļi