PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA – 3D printēšana
SOLIS 1. 3D DATORMODELIS UN DETAĻU SKAITS

 

1. Tev ir internetā atrasts vai paša veidots 3d datormodelis (maksimālais garums 200mm; platums 200mm, augstums 180mm) – aizpildi šo pasūtījuma formu.
2. Tev ir ideja, ko tu vēlies realizēt, bet pats nemāki modelēt? Mēs to izdarīsim tavā vietā! Vai arī tev ir vesels vai daļējs detaļas paraugs, kā kopiju vajag izveidot? Sazinies ar mums!

3D printēšana Latvijā tagad ir pieejama visiem !

 

Pievieno failu:

Detaļu skaits:

Info par failu veidiem

SOLIS 2. DETAĻAS PIELIETOJUMS UN MATERIĀLS


Ja esi jau pie mums printējis vai skaidri zini, kādu materiālu vēlies izmantot, tad attiecīgo atķeksē. Šis saraksts parāda, kādi materiāli un krāsas mums ir pieejamas uz doto brīdi. Ja ir nepieciešama cita krāsa vai divkrāsaina printēšana, tad uzraksti to komentārā. Uz pasūtījumu pieejamās krāsas var apskatīt šeit.

Ļauj izvēlēties mumsZ-ABS baltsZ-ABS melnsZ-ULTRAT melnsZ-HIPS melnsZ-GLASSZ-PETG pelēks

Tehniska informācija par Z-ABS, Z-HIPS, Z-ULTRAT, Z-GLASS, Z-PETG materiālu.


SOLIS 3. IZVĒLIES IZŠĶIRTSPĒJU

1. 0,09mm - visgludākā virsma. Der jebkura veida detaļām, rekomendēts maziem modeļiem vai modeļiem ar smalkām virsmas detaļām.
2. 0,14mm - augstāka kvalitāte kā 0,19mm. Virsma gandrīz gluda. Der izturīgām mehāniskām detaļām un modeļiem ar smalkām virsmas detaļām.
3. 0,19mm - zelta standarts jeb kompromiss starp cenu un kvalitāti. Der kā interjera priekšmetiem, tā funkcionālām detaļām.
4. 0,29mm - liels virsmas raupjums. Der lielām funkcionālām un dizaina detaļām, kur virsmai nav jābūt gludai.
5. 0,39mm - vislielākais virsmas raupjums visplatākā slāņa dēļ. Der lieliem modeļiem.
Apskatīt izšķirtspējas piemērus.


Izšķirtspēja, mm:

SOLIS 4. IZVĒLIES PILDĪJUMU

Iespēja izvēlēties pildījumu. Parastā gadījumā tiks izmantots vidējs pildījums. Detaļām, kurām jāiztur mehāniska slodze, tiek izmantots maksimāls vai ciets pildījums. Dekoratīvām / reprezentablām detaļām var izmantot vidēju vai vieglu pildījumu. Kontūrs (0 pildījums) tiek izmantots tikai specifiskos gadījumos.
Apskatīt pildījuma piemērus.


Pildījums:

SOLIS 5. KOMENTĀRS / PAPILDPAKALPOJUMI

Vēlies, lai mēs veicam modeļa pēcapstrādi - izveidojam urbumus, iegriežam vītni, papildus noslīpējam, salīmējam, citādi modificējam utt.? Informē mūs par savām vēlmēm.


SOLIS 6. SAŅEMŠANA, APMAKSA UN PERSONĀLIE DATI

Vēlos saņemt preci: OfisāPiegāde ar kurjeru
Apmaksas veids: Ar pārskaitījumu

Info par saņemšanu un apmaksuKods: captcha 

3d printēšana Latvijā