3D printeri – veikals


zortrax_sakums1
zortrax_sakums2
zortrax_sakums3
Profesionāli 3D printeriEnvisionTEC PRINTERI


EnvisionTEC uzņēmums ir pazīstams ar izgudrojumiem 3D printēšanas industrijā un profesionālu 3D printeru un materiālu ražošanu jau 15 gadus.
Pasaules vadošie uzņēmumi 3D printēšanas jomā izvēlas EnvisionTEC 3D printerus un risinājumus gan individuālu, gan liela apjoma produktu ražošanai. EnvisionTEC risinājumi nodrošina labāko precizitāti, gludu virsmu prototipiem un detaļām kā īslaicīgām, tā ikdienas ražošanas vajadzībām.


Ortodontijas nākotne
Jau tagad daudzām dentālām laboratorijām, digitālā zobārstniecība ir realitāte. 3D printēšanas tehnoloģijas kā daļa no biznesa stratēģijas ļauj stomatologiem un ortodontiem, izmantojot 3d skanēšanas un 3d printēšanas tehnoloģijas praksē, radīt produktu ātrāk, reizē uzlabojot tā kvalitāti un precizitāti.


Digitālā zobārstniecība piedāvā jaunākos 3d printēšanas risinājumus aizņemot patiesi maz vietas. To ir viegli lietot un tajā tiek piedāvāti specializēti materiāli. Tagad ir iespējams printēt ķirurģiskās vadules, ortodontiskos modeļus, žokļu pamatnes, modeļus ar maināmām matricām, nakts kappas, koriģējošās kappas tieši uz jūsu darba galda, izmantojot Envisiontech jaunākos 3d printerus.

Prefactory-Vida | Vislabāk der stomatoloģijai

Profesionali 3D printeri

Prefactory-Vida labākais risinājums par pieņemamāko cenu – viegli lietojams un kopjams, lietotājam draudzīgs 3d printeris, kas paradzēts dentālajām laboratorijām. Vida piedāvā 1920 x 1080 pikseļu rezolūciju ar speciāli veidotu UV optiku.
Kad modelis ir apstrādāts un sagatavots prefactory programmā, darba fails tiek nogādāts printerī caur lokālā tīkla savienojumu vai USB zibatmiņu bez savienojuma ar datoru nepieciešamības. Izprintētā objekta virsmas kvalitāte ļauj iegūt objektus bez redzamiem slāņiem un švīkām, kas nereti nav iespējams, izmantojot citu firmu printerus. Vida printeris atbalsta plaša klāsta materiālus, kas ļauj dentālajām laboratorijām veidot dažāda veida ortodontiskos modeļus, kappas, ķirurģiskās vadules, protezēšanas ietvarus, akrila modeļus, dentālos modeļus un termoformēšanas vaduļu modeļus.

 
Micro Plus Hi-Res and Micro Plus Advantage | Vislabāk der juvelieriem
 

Vida-167x300.pngMicro Plus līnijas 3D printeri piedāvā labāko virsmas kvalitāti savā klasē, kā arī ātrāko printēšanas laiku – viegli novietojams uz galda un pielietojams plašam 3d printējamo produktu klāstam. Pieejams divās konfigurācijās. Micro Plus sērija ir profesionālas klases printēšanas risinājums, kas objektu veidošanai izmanto industriālo UV LED gaismas avotu, kā arī iebūvētu datoru ar WIFI. Micro Plus 3D printeris paredzēts, lai printētu funkcionālus objektus ar īpaši gludu nobeiguma virsmu. Micro Plus līnijas pielietojums ir ļoti plašs, ieskaitot juvelieriju, spēļu industriju, medicīnu, industriālo dizainu, inženieriju u.c.


Atrodi vairāk informācijas par EnvisionTEC printeriem šeit:

  • Micro 3D Printer Family
  • Perfactory® Desktop 3D Printer Family
  • Perfactory® Mini 3D Printer Family
  • Perfactory® Standard 3D Printer Family
  • ULTRA® 3SP® 3D Printer Family
  • Large Frame 3D Printer Family
  • 3D-Bioplotter®
  • 3D Printer Accessories